• Rockman

30 квітня · Rock Calendar

30 квітня 1971 року народився Олексій Зволинський - людина, без якої, скоріш за все, новий, гітарний Скрябін би не відбувся. Перебуваючи у пошуку нового, драйвового та живого концертного звучання, учасники групи Скрябін запросили до роботи над матеріалом альбому "Модна країна" музикантів дружнього гурту "Юлія Лорд".


За словами Кузьми, йому вдалося переконати Юлію, що майбутне музики за якісним електронним звучанням, тому "позичених" музикантів повертати вже й не знадобилося. З часом Олексій Вадимович зміг не тільки додати мелодійності багатьом наступним альбомам (починаючи з "Озимі люди"), але й стати фактично керівником концертної частини Скрябіна, відповідаючи за лайвове звучання та концертні аранжування. Багато прихильників відмічали, що Скрябін "альбомний" і "живий" мають неабияку різницю у аранжуваннях, набуваючи на концертах "важкого", рокового саунду. А місцями переходячи у справжній панк-рок.


Завдяки Олексію, а також музикантам групи "Скрябін" - Ользі, Кості, Вадиму та ще одному Кості, група продовжує існування і має досить щільний концертний графік, що є відповіддю публіки на старанну роботу і відвертість музикантів з прихильниками.

Сьогодні Олексій є гітаристом та співавтором у молодому, але справжньо роковому гурті #Іспанія, який саме сьогодні, 30 квітня 2018 року, видав свій перший альбом.

Олексію Вадимовичу, гарних емоцій, веселого настрою та рокового драйву в житті. Будьте здорові, Капітан! Ми маєм свій фарватер))


30 квітня 1977 року на стадіоні Pontiac Silverdome в Тампі відбувся грандіозний концерт Led Zeppelin, який увійшов в історію рок'н'роллу.


Шоу відвідали 76229 людей, що стало рекордною публікою на рок-концерті в ті часи.

30 квітня 1991 року Nirvana підписали контракт з Geffen Records. Згодом, саме на цьому лейблі вийшов легендарний альбом "Nevermind".


Тільки в 2004 році, 30 квітня відбулося офіційне визнання The Cure з боку великого шоу-бізнесу. В цей день п'ятеро учасників групи, включно із Робертом Смітом, урочисто втопили долоні в м'який бетон, створивши тим самим бетонну плиту з десятком відбитків долоней, що її було розміщено у експозиції в лос-анжелеському Guitar Center на бульварі Сансет. Ти, малиш, можеш так само притулити свого плавника до відбитку Сміта, порівняти, та розказати мамі, що ти навіть більш талановитіший.


Автор тексту Євген Отовчиць, більше новин на Radio HARD ROCK Coffee#RockCalendar #30april #Skryabin #Зваля #LedZeppelin #Nirvana#TheCure #Іспанія

34 views0 comments

ІСПАНІЯ

ROCKBAND