• Rockman

10 травня. Rock Calendar

10 травня далекого 1957 року народився Джон Саймон Річі, більш відомий, як Сід Вішез. Малиш, ти можеш не знати англійський алфавіт, чи табличку множення до п'яти, але хто такий Сід Вішез - має відскакувати від зубів! Унікальний чувак! Це едина, окрім Сашка Положинського, людина в світі, котра не вміючи ні співати, ні грати навіть на басу, примудрився стати панк ідолом у всьому світі! Я сказав в світі?.. Положинського викреслюємо.І то всього лише за 21 рік яскравого, хоча й придуркуватого життя! Буде вільна хвилинка між смузі з друзями та постіками в інстаграм - глянь кіноху Сід і Ненсі. Огидно, але корисно.


10 травня 1960 року визначне тим, що в цей день народився Боно. Зважай, що прошляпили сьогодні цілий день, та виправимося якось, зробимо U2 weekend.

Боно - то Людина-Легенда, а разом с Еджем - Людина-Легенда з гітарним супроводом та бек-вокалом) Це саме той випадок, коли кількість переходить в якість, а ім'я, хай навіть це псевдонім (а ти знаєш, як справді звуть Боно?..) не заплямовано абсолютно нічим. Якщо колись в тебе буде нагода потрапити на виступ U2 - кидай всі справи, дівок, здавай пляшки, і бігом біжи туди, бо твоє життя після цього поділиться на дві частини - до концерту U2, і після. Гарантую, що більше ти на концерт ОЕ не підеш ніколи. Тому що слухати ОЕ за ціною U2, це все одно, що їздити на Таврії, виплачуючи кредит за Pagani Zonda.

Коротше, чувак, Боно - крутий. Всьо. Крапка.


Ну і ше 10 травня 1999 року вийшов дебютний альбом Земфіри "Земфіра". Той, з якого "Ромашки". Які вона на концертах не співає. А група Cardio, український триб'ют Z з Кропивницького - співають, ще й кльово.


Автор тексту Євген Отовчиць. Більше на Radio HARD ROCK Coffee


#RockCalendar #10may #SidVicius #Bono #U2 #Zemfira

6 views0 comments

ІСПАНІЯ

ROCKBAND