• Rockman

Група ІСПАНІЯ опублікувала свій перший альбом «ЕГОЇСТ».

Updated: May 11, 2018

30 квітня, в день народження Олексія Зволинського - гітариста гурту Скрябін та засновника гурту ІСПАНІЯ світ побачив перший альбом новоствореного проекту.

«ЕГОЇСТ» – це рок, панк, трохи фолку, і ще трохи романтики. За змістом текстів – знову рок, панк, трохи романтики, а ще іронія, чесність та любов до життя.

Майже усі пісні альбому – це історії певних героїв - бородач, терористка, пірати, егоїст, дівчинка, що згубилась, мужик, що хоче дітей.. Здається, що всі вони різні, але їх об’єднує одна важлива деталь – вони живуть реальним життям і відчувають. Загалом, як музиканти і анонсували, так і сталось – вони створили музику «про людей і для людей».«Знаєте, коли пишуть опис альбому, зазвичай пишуть, скільки днів створювався матеріал, хто писав музику, тексти, на якій студії, в чому меседж, з чим його слухати, як подавати… І це все, як на мене, не для людей, а для критиків. А гурт ІСПАНІЯ робить музику не для того, щоб її розбирали мистецтвознавці, визначаючи якість, актуальність, оригінальність і т.п...

...Ми просто хочемо, щоб слухаючи нашу музику люди посміхались, підспівували, підтанцьовували, і ще, може, трохи замислювались. І якщо нам це вдалось – значить ми на вірному шляху», - Олексій Зволинський - гітарист гуртів «ІСПАНІЯ» та «Скрябін».


«Ми розказали все, про що думаємо, чим живемо, і підібрали до цих своїх думок музику» - коментує реліз Аніс Еттаєб – один із засновників рок-бенду ІСПАНІЯ, - а думки такі різні, настрої феєрично змінюються, питань так багато! Тому і альбом вийшов дуже різножанровий і навіть двомовний».


До альбому увійшли усі раніше презентовані сингли та чотири нових пісні. Серед нових пісень одна – французькою мовою. Уже на початку літа музиканти обіцяють презентувати кліп на головну пісню альбому – Егоїст.


За кілька днів перший альбом групи ІСПАНІЯ можна буде придбати та завантажити на усіх офіційних музичних майданчиках. А уже зараз можна прослухати усі 11 треків альбому "Егоїст" у нас на сайті, або додати у свійплейлист на музичному сервісі soundcloud .


42 views0 comments

ІСПАНІЯ

ROCKBAND