ІСТОРІЯ

РОК

гурту та його учасників

ЗВОЛИНСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ

Зволинський Олексій (псевд. "Зваля", Релакс") - український рок-музикант, гітарист, аранжувальник, композитор.

 

Найбільш відомий як гітарист гурту Скрябін. Саме з моментом його знайомства та співпраці з Андрієм Кузьменко пов'язують початок періоду "Нового" Скрябіну (2000р.)

 

Олексій Зволинський являється автором музики пісень "Сам собі країна", "Шмата", "Гламур", "Просто ми", "ВодаВогонь" та ін, а також співавтором музики частини пісень, що увійшли в альбоми гурту Скрябін за останні 15 років її існування (з 2000 до 2015р).

 

До участі в Скрябін був гітаристом та аранжувальником в проекті "Юлія Лорд", також був учасником інших рок-колективів.

Зволинський Олексій, Скрябін
Зволинський Олексій
Зволинський, Скрябін
Кузьма і Льоша
Зволинський, Скрябін
Кузьма і Зволинський Льоша

АНІС ЕТТАЄБ

В Україні відомий, як фіналіст шоу Голос Країни 5.

Музикант за покликанням, стоматолог за освітою. Син українки та екс-мера Тунісу. Останні 10 років проживає у Львові. Аніс вільно говорить українською мовою, окрім того, артист знає ще п'ять мов — польську, англійську, російську, арабську, французьку, а також туніський діалект. 

 

Рок музикою Аніс захопився у підлітковому віці, а свій перший власний музичний проект створив іще в Тунісі. На той момент виконував музику в стилі треш-метал. Пізніше зацікавився блюз-роком, а потім освоїв і гранж. Музикант добре володіє техніками "гроулінг" та "скримінг", які використовуються в екстремальних напрямках металу.

 

Останні п'ять років Аніс - вокаліст гурту  COVER JAM, у 2017 році став "офіційним голосом" Джо Кокера в Україні. 

У 2015-2016 роках був вокалістом гурту Скрябін, виконуючи пісні Андрія Кузьменко під час Теплого Туру гурту.

Скрябін, Аніс Еттаєб,Львів

Скрябін, Аніс Еттаєб,Львів

Аніс Еттаєб

Аніс Еттаєб

Аніс, Скрябін

Аніс, Скрябін

Аніс Еттаєб і Зволинський Олексій

Аніс Еттаєб і Зволинський Олексій

Скрябін, вокаліст Аніс Еттаєб

Скрябін, вокаліст Аніс Еттаєб

Аніс Еттаєб

Аніс Еттаєб

Аніс Еттаєб та Ольга Лізгунова

Аніс Еттаєб та Ольга Лізгунова

 - Як ви познайомились? 

 - Виходить так, що познайомив нас Кузьма,

хоч сам, нажаль, ніколи вже

про те не дізнається..

 

   Після загибелі фронтмена гурту СКРЯБІН, його музиканти були запрошені до багатьох міст України виступити на вечорах памяті. На цих концертах із групою СКРЯБІН пісні Андрія виконували відомі виконавці та молоді артисти. Гітарист гурту також запросив до участі в "Теплому турі" кількох учасників проекту "Голос Країни". Серед них був і Аніс Еттаєб.

"Анис в шоу "Голос Країни" потрясающе спел Джо Кокера и песню группы "Брати Гадюкіни".  Кроме того, мне понравилось, как он дает интервью, понравилось, что он из Львова, что он стоматолог, что он полиглот.

 

А еще, как потом оказалось, он знал Кузьму, был знаком с ним. Когда-то они вместе работали на одном корпоративе, и даже есть общая фотография – Анис выступал со своей группой, а Кузьма был ведущим вечера. Конечно, Анис был очень поражен, что мы его позвали в "Скрябин". 

О.Зволинський

в інтерв'ю для lime.apostrophe.ua

 На пів року Аніс став одним із вокалістів гурту Скрябін. За цей час вони разом дали концерти у найбільших містах України. Останній концерт гурту Скрябін за участі Аніса Еттаєба відбувся у Києві 16 квітня 2016 року.

 

 На цьому концерті вони разом з гітаристом гурту Скрябін Олексієм Зволинським презентували акустичний варіант пісні Андрія Кузьменка "Вибач". Ця премєра була першою спільною роботою двох музикантів.

   Працюючи разом в "Теплому Турі", Аніс та Зволинський створили новий авторський матеріал. В грудні 2016 року ними було оприлюднено в мережі інтернет перше відео під назвою "Етимологія українського матюка (без цензури)". Український варіант відомої пісні російського гурту Ленинград. Ця премєра ознаменувала початок історії гурту ІСПАНІЯ. 

   Матеріал напрацювався дуже швидко. Того ж місяця музикантами була презентована перша авторська пісня "Нас не стало", яка зазвучала на львівських радіостанціях. І ще через місяць гурт ІСПАНІЯ вперше виступив наживо, зібравши у залі усіх представників пресси м. Львів. Так гурт ІСПАНІЯ гучно заявив про своє існування, пообіцявши дуже скоро видати свій перший студійний альбом.

 - Чому така назва? Чому саме "ІСПАНІЯ"?

 - Це гарна країна! - посміхається Зволинський, - там великі дерева, Барселона, і найдорожче пиво, що я колись пив. А ще сангрія, герої Хемінгуея, і .. про неї співав Кузьма. 

Створювати пісні про людей і для людей - як робив це Андрій Кузьменко - основна ідея гурту ІСПАНІЯ, а його назва символічно співпадає з назвою найвідвертішої пісні із альбому "Спатанка" створеного "раннім" Скрябіном.

   Склад гурту сформувася уже з першою прем'єрою. На ударні Олексій Зволинський запросив відомого музиканта - барабанщика ТНМК - Віктора Корженко. На бас-гітарі на перших концертах зіграв музикант гурту Green Grey - Сергій Іофік. Далі до колективу долучився бас-гітарист - Євгеній Гусак. 

"ІСПАНІЯ - бек-сайд проект відомих музикантів. І це круто, бо досвід дає свободу. А рок - це ж і є свобода. Виходить, ми просто робимо те що любимо! Мені здається, що саме так і виникає найщиріший рок" 

 

Аніс Еттаєб в інтерв'ю для vesti.ua

Зволинський Олексій

гітари, гармонії, аранжування, тексти

  • Facebook Social Icon
  • instagram

Аніс Еттаєб

вокал, мелодії, тексти,

вбивча харизма

  • Facebook Social Icon
  • instagram

Віктор Корженко

ударні

  • Facebook Social Icon
  • instagram

Євген Гусак

бас гітара

  • Facebook Social Icon
  • instagram

УЧАСНИКИ ГУРТУ ІСПАНІЯ